Náš príbeh

kufrito-svadba

Jedno japonské príslovie hovorí, že aj cestu dlhú tisíc míľ je potrebné začať prvým krokom. A my sme práve vykročili😊

Aj keď to trvalo oveľa dlhšie, ako sme pôvodne plánovali.

mini-kufrito-svadby-ruzovy

Naozaj nie je jednoduché pripraviť produkt pre tak rozdielnu cieľovú skupinu, ako sú deti od 2 do 10 rokov. Každé z ich má svoje schopnosti, záujmy, vedomosti. Je zložité pripraviť produkt pre tak náročného klienta. Ale skúsili sme to a veríme, že sa časom, najmä vďaka vašim pripomienkam, budeme neustále zlepšovať.

Profesionálne sa venujeme organizovaniu spoločenských akcií. Za tie roky sme často vymýšľali rôzne aktivity, nie len pre deti. Pripravovali sme detské kútiky, kreatívne dielne, workhopy, kde bolo našou úlohou vytvoriť deťom pútavý program, zaujať ich a rozvíjať ich kreativitu. Väčšinou sme sa deťom venovali na firemných akciách, kde sme sa starali o desiatky až stovky detí. Občas sme však mali požiadavku postarať sa o deti na menších akciách, oslavách alebo svadbách.

Príbeh Kufrita začal vznikať práve na jednej menšej svadbe, kde sme zabezpečovali detský kútik a s deťmi sme sa hrali a tvorili. Sledovali sme ich pri kreatívnej práci, ako usilovne lepia, kreslia a strihajú a napadlo nám, že pripravíme aktivity pre deti tak, aby sa vedeli zabaviť samé, bez animátoriek aj bez rodičov.

Prvotný nápad sme začali rozvíjať a tak sa postupne rodilo Kufrito. Cesta bola naozaj dlhá. Po večeroch sme vymýšľali, kreslili, strihali, lepili. Snažili sme sa, aby Kufrito bolo originálne a aby zaujalo chlapcov i dievčatá.

Aktivity sme pripravovali tak, aby boli vhodné pre rôzne príležitosti. Na začiatku sme vytvorili dve verzie - na svadby a na oslavy. Postupne sme pridali Kufrito na cesty a pre najmenšie deti. A v neposlednom rade Kufrito šité na mieru firmám.

A dnes sme vykročili prvým krokom. Nakuknite do našej ponuky a posúďte, či sa nám Kufrito vydarilo.